مهمان گرامی، به انجمن تخصصي کره فن خوش آمدید. شما در حال مشاهده انجمن به صورت مهمان هستید. لطفا برای بهره مندی از تمامی امکانات انجمن، عضو شوید !

اخبار انجمن

تیم ترجمه

جذب تیم ترجمه و مترجم تاپیک

ساماندهي

انجمن کره فن در ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت شد تاپیک

تلگرام انجمن

در تلگرام به ما بپیوندین برای ورود کلیک کنید


اطلاعیه‌های انجمن: قوانین تالار شعرو ادبیات

 • *****
  ناظر انجمن
  • ارسال‌ها: 1,158
  • تاریخ ثبت‌نام: Jul 2014
  • پسند کرده: 8,359
   پسند شده: 4,181 در 1,110 پست
  • دل نوشته ی من :بی تو ، مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم شدم آن عاشق دیوانه که بودم ! در نهانخانه جانم گل یاد تو درخشید باغ صد خاطره خندید عطر صد خاطره پیچید یادم آید که شبی با هم از آن کوچه گذشتیم پر گشودیم و در آن خلوت دلخواسته گشتیم ساعتی بر لب آن جوی نشستیم تو همه راز جهان ریخته در چشم سیاهت من همه محو تماشای نگاهت آسمان صاف و شب آرام بخت خندان و زمان رام خوشه ماه فرو ریخته در آب شاخه ها دست برآورده به مهتاب شب و صحرا و گل و سنگ همه دل داده به آواز شباهنگ یادم آید : تو بمن گفتی : ازین عشق حذر کن ! لحظه ای چند بر این آب نظر کن آب ، آئینة عشق گذران است تو که امروز نگاهت به نگاهی نگران است باش فردا ، که دلت با دگران است تا فراموش کنی ، چندی ازین شهر سفر کن ! با تو گفتنم : حذر از عشق ؟ ندانم سفر از پیش تو ؟ هرگز نتوانم روز اول که دل من به تمنای تو پَر زد چون کبوتر لب بام تو نشستم تو بمن سنگ زدی ، من نه رمیدم ، نه گسستم باز گفتم که : تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم ، همه جا گشتم و گشتم حذر از عشق ندانم سفر از پیش تو هرگز نتوانم ، نتوانم … ! اشکی از شاخه فرو ریخت مرغ شب نالة تلخی زد و بگریخت ! اشک در چشم تو لرزید ماه بر عشق تو خندید یادم آید که دگر از تو جوابی نشنیدم پای در دامن اندوه کشیدم نگسستم ، نرمیدم رفت در ظلمت غم ، آن شب و شبهای دگر هم نه گرفتی دگر از عاشق آزده خبر هم نه کنی دیگر از آن کوچه گذر هم ! بی تو ، اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...
   حالت من: badjens

   ناظر سایت مدال مدیریت تالار مدال کاربر ارزشمند مدال کاربر فعال
  07-14-2014|03:21 AM
قوانین تالار شعرو ادبیات

سلام کاربران عزیز


قوانینی که باید در بخش شعروادبیات رعایت بشن
ازایجاد تاپیک های که محتوای اون با تاپیکی در این بخش مطابقت می کنه خودداری کنید

چون دراون صورت به دلیل تکراری بودن حذف میشهبرای جلوگیری از شلوغی برای هر شاعر تاپیك هایی واحد زده میشه كه همه كاربران اگر شعری از اون شاعر رو دارند تو همون تاپیك قرار بدهند.

پس با افرادی كه شعر هاشون رو جایی غیر از تاپیك مربوطه قرار بدن برخورد خواهد شد.تایپیک هایی که محتوای اون ها اس ام اس وجملات کوتاه اعم از: خنده دار وغمگین و آموزنده باید به قسمت "اس ام اس" منتقل بشه.از زدن این تاپیک ها دربخش ادبیات خودداری کنید.

فقط شعرهایی که نام شاعر توش ذکر شده رو بزارید در غیر اینصورت اون مطلب برای این تالار نمی باشد.

با تشکر


 

 

 

جستجو